Главная ПОРШЕНЬ Wiseco pistons BMW M3 E46 3.2 S54B32 Wiseco forged pistons 87.25mm CR 11.1:1 KE126M8725
Mini Cooper S MKII 1.6 16V N12 N14 Wiseco pistons CR 10.1 77mm KE259M77 €823.89
Back to products
VAG 1.4 16V TSI Wiseco pistons CR 10:1 76.50m KE192M765AP €801.89
BMW M3 E46 3.2 S54B32 Wiseco forged pistons 87.25mm CR 11.1:1 KE126M8725
Нет в наличии
Bore size
87.25mm
Stroke
91.00mm
Wiseco pistons compression ratio (CR)
11.1:1
OEM compression ratio (CR)
11.3:1
Dome volume (CC)
-14.00cm3
Compression height (CH)
32.00mm
Pin diameter
21mm