Главная ПОРШЕНЬ Wiseco pistons Mercedes EVO 1 M102E23 Wiseco pistons 95.5mm CR 8.5 KE230M955
Mini Cooper S MKII 1.6 16V N12 N14 Wiseco pistons CR 10.1 77mm KE259M77 €823.89
Back to products
VAG 1.4 16V TSI Wiseco pistons CR 10:1 76.50m KE192M765AP €801.89
Mercedes EVO 1 M102E23 Wiseco pistons 95.5mm CR 8.5 KE230M955
Нет в наличии
Bore size
95.50mm
Stroke
80.25mm
Wiseco compression ratio (CR)
8.5:1
OEM compression ratio (CR)
Dome volume (CC)
-10cm3
Compression height (CH)
38.90mm
Pin diameter
22mm