Главная ПОРШЕНЬ Wiseco pistons Mercedes EVO 1 M102E23 Wiseco pistons 96.25mm CR 8.5 KE230M9625
Nissan Skyline 2.6 RB26DETT Wiseco Pistons CR 8.25 86.50mm K591M865AP €1,230.89
Back to products
Nissan Skyline 2.6 RB26DETT Wiseco Pistons CR 8.25 87mm K591M87AP €1,230.89
Mercedes EVO 1 M102E23 Wiseco pistons 96.25mm CR 8.5 KE230M9625
Нет в наличии
Bore size
96.25mm
Stroke
80.25mm
Compression height (CH)
38.90mm
Pin diameter
22mm