Главная ПОРШЕНЬ Wiseco pistons Mercedes EVO 2 M102E25 Wiseco pistons 95.5mm CR 9.0 KE228M9575
BMW M5 E34 3.8 S38B38 Wiseco pistons CR 10.0 95mm KE244M95 €1,230.89
Back to products
Ford Cosworth 2.0L 16V Wiseco pistons CR 8 91.5mm KE103M915AP €801.90
Mercedes EVO 2 M102E25 Wiseco pistons 95.5mm CR 9.0 KE228M9575
Нет в наличии
Bore size
95.75mm
Stroke
87.20mm
Wiseco compression ratio (CR)
9.0:1
OEM compression ratio (CR)
9.7:1
Dome volume (CC)
-10cm3
Compression height (CH)
34.10mm
Pin diameter
22mm