Главная ПОРШЕНЬ Wiseco pistons Mercedes EVO 2 M102E25 Wiseco pistons 95.5mm CR 9.0 KE228M9625
Nissan Skyline 2.6 RB26DETT Wiseco Pistons CR 8.25 86.50mm K591M865AP €1,230.89
Back to products
Nissan Skyline 2.6 RB26DETT Wiseco Pistons CR 8.25 87mm K591M87AP €1,230.89
Mercedes EVO 2 M102E25 Wiseco pistons 95.5mm CR 9.0 KE228M9625
Нет в наличии
Bore size
96.25mm
Stroke
87.20mm
Wiseco compression ratio (CR)
9.0:1
OEM compression ratio (CR)
9.7:1
Dome volume (CC)
-10cm3
Compression height (CH)
34.10mm
Pin diameter
22mm