Главная ПОРШЕНЬ Wiseco pistons Mercedes EVO 2 M102E25 Wiseco pistons 95.5mm CR 9.0 KE228M965
Audi / VW 1.8T 20V Stroker Wiseco pistons CR 8.5 82mm KE200M82 €823.89
Back to products
Opel / Vauxhall 2.0 C20LET Wiseco pistons CR 8.8 86.5mm KE165M865AP €801.89
Mercedes EVO 2 M102E25 Wiseco pistons 95.5mm CR 9.0 KE228M965
Нет в наличии
Bore size
96.50mm
Stroke
87.20mm
Compression height (CH)
34.10mm
Pin diameter
22mm