Главная ПОРШЕНЬ Wiseco pistons Nissan GT-R 3.8 VR38DETT Wiseco Pistons CR 9.5 95.58mm K681M9558AP
Audi / VW 1.8T 20V coated FSR JE Pistons kit CR 9.25 82mm 353830 €878.90
Back to products
BMW 2.5 12V M20B25 Wiseco pistons CR 8.8 84.5mm KE317M845AP €1,351.90
Nissan GT-R 3.8 VR38DETT Wiseco Pistons CR 9.5 95.58mm K681M9558AP
Нет в наличии
Bore size
95.58mm
Stroke
88.40mm
Wiseco compression ratio (CR)
9.5:1
OEM compression ratio (CR)
9.0:1
Dome volume (CC)
-1.80cm3
Compression height (CH)
34.30mm
Pin diameter
23mm