Главная ПОРШЕНЬ Wiseco pistons Nissan Skyline 2.6 RB26DETT Wiseco Pistons CR 8.25 87.25mm K591M8725AP
Audi / VW 1.8T 20V Stroker Wiseco pistons CR 8.5 82mm KE200M82 €823.89
Back to products
Opel / Vauxhall 2.0 C20LET Wiseco pistons CR 8.8 86.5mm KE165M865AP €801.89
Nissan Skyline 2.6 RB26DETT Wiseco Pistons CR 8.25 87.25mm K591M8725AP
Нет в наличии
Bore size
87.25mm
Stroke
73.70mm
Compression height (CH)
30.00mm
Pin diameter
21mm