Главная ПОРШЕНЬ Wiseco pistons Toyota Supra 3.0 2JZGTE Wiseco Pistons kit CR 8.3 86mm K550M86AP
Mini Cooper S MKII 1.6 16V N12 N14 Wiseco pistons CR 10.1 77mm KE259M77 €823.89
Back to products
VAG 1.4 16V TSI Wiseco pistons CR 10:1 76.50m KE192M765AP €801.89
Toyota Supra 3.0 2JZGTE Wiseco Pistons kit CR 8.3 86mm K550M86AP
Нет в наличии
Bore size
86.00mm
Stroke
86.00mm
Wiseco compression ratio (CR)
8.3:1
OEM compression ratio (CR)
8.5:1
Dome volume (CC)
-14.8cm3
Compression height (CH)
34.00mm
Pin diameter
22mm