Главная ПОРШЕНЬ Wiseco pistons Toyota Supra 3.0 2JZGTE Wiseco Pistons kit CR 8.5 87mm K550M87AP
Nissan Skyline 2.6 RB26DETT Wiseco Pistons CR 8.25 86.50mm K591M865AP €1,230.89
Back to products
Nissan Skyline 2.6 RB26DETT Wiseco Pistons CR 8.25 87mm K591M87AP €1,230.89
Toyota Supra 3.0 2JZGTE Wiseco Pistons kit CR 8.5 87mm K550M87AP
Нет в наличии
Bore size
87.00mm
Stroke
86.00mm
Compression height (CH)
34.00mm
Pin diameter
22mm