Esileht PLOKIKAANE OSAD Supertech parts Audi S2 RS2 2.2T 20V 3B ABY AAN Supertech valve spring set SPRK-V2093-4-20S
Audi / Seat / Skoda / VW 1.8T 20V Supertech valve spring set SPRK-AUDI1.8T €702.90
Back to products
Mitsubishi EVO 4-9 4G63 Supertech Inconel exhaust valve MEVI-1009 +1mm €37.39
Audi S2 RS2 2.2T 20V 3B ABY AAN Supertech valve spring set SPRK-V2093-4-20S
Kategooria: Supertech parts
Kirjeldus
Spring data:
Seat pressure – 82lbs @ 31.75mm
Open (lift) pressure – 224lbs @ 11.50mm
Spring coil bind – 16.70mm
Max lift – 13.00mm
Rate – 12.50mm
Outer spring outer diameter – 30.40mm
Outer spring inner diameter – 23.20mm
Inner spring outer diameter – 21.90mm
Inner spring inner diameter – 16.50mm