Esileht TIHENDID Athena Racing head gaskets Nissan 2.0 SR20DE/DET Athena MLS cylinder head gasket 87×1.5mm 338415R
Mini Cooper 1.6 Turbo EP6 EP6C Athena MLS cylinder head gasket 78.5x0.9mm 338476R €141.90
Back to products
Mitsubishi EVO 4-9 2.0 4G63 Athena MLS cylinder head gasket 86.3x1.3mm 338017R €143.00
Nissan 2.0 SR20DE/DET Athena MLS cylinder head gasket 87×1.5mm 338415R
Kategooria: Athena Racing head gaskets
Kirjeldus
338 series multi layer steel gasket.
Gasket thickness: 1.5mm
Bore size: 87mm
Kojuvedu
Seotud tooted
Audi/VW 1.4 1.6 TSI TFSI Athena cylinder head gasket 77.8x15mm 338433R
Athena Racing head gaskets
Lisa korvi
BMW 1.6 2.0 N20 N26 Athena Cooper Ring cylinder head gasket 85×1.2mm 330070R
Athena Racing head gaskets
Lisa korvi
BMW 4.0 M60B40 Athena Cooper Ring head gasket set: Left+Right 330024R+330025R
BMW M3 E46 3.2 S54B32 Athena Cooper Ring cylinder head gasket 87.5×1.2mm 330037R
Ford 1.6 Zetec Athena MLS cylinder head gasket 81×1.6mm 338271R
Sold out
Ford Focus ST 2.5T 20V, Volvo B5254T Athena MLS cylinder head gasket 83×1.2mm 338284R
Loe edasi
Mitsubishi EVO X 2.0 4B11T Athena MLS cylinder head gasket 87.5x1mm 338422R
Volvo B23-230 Athena Cooper Ring cylinder head gasket 97.1x2mm 330028R