Esileht KEPSUD FCP forged steel H-beam connecting rods Opel / Vauxhall 1.6 Turbo Z16LET/LEL/LER/LEH FCP H-beam steel connecting rods 129.75mm
VAG 1.6 16V FCP H-beam steel connecting rods 149mm €438.90
Back to products
BMW 2.0 2.3 2.7 M20 FCP H-beam steel connecting rods 130mm €702.90
Opel / Vauxhall 1.6 Turbo Z16LET/LEL/LER/LEH FCP H-beam steel connecting rods 129.75mm