Главная ПРОКЛАДКА Athena Racing head gaskets Nissan 2.0 SR20DE/DET Athena MLS cylinder head gasket 87×1.5mm 338415R
Mini Cooper 1.6 Turbo EP6 EP6C Athena MLS cylinder head gasket 78.5x0.9mm 338476R €141.90
Back to products
Mitsubishi EVO 4-9 2.0 4G63 Athena MLS cylinder head gasket 86.3x1.3mm 338017R €143.00
Nissan 2.0 SR20DE/DET Athena MLS cylinder head gasket 87×1.5mm 338415R
Категория: Athena Racing head gaskets
Описание
338 series multi layer steel gasket.
Gasket thickness: 1.5mm
Bore size: 87mm
Kojuvedu
Похожие товары
Audi / VW 1.8T 20V AEB Athena MLS cylinder head gasket 82×1.35mm 338463R
Athena Racing head gaskets
В корзину
BMW 2.5 2.8 3.0 M52 M54 Athena Cooper Ring cylinder head gasket 87.6×1.5mm 330023R
В корзину
Nissan 2.5 2.6 RB25 RB26 Athena MLS cylinder head gasket 87×1.5mm 338414R
Nissan GT-R 3.8 VR38DETT Athena Cooper ring cylinder head gasket set 96.5x1mm 330087R & 330088R
Nissan GT-R 3.8 VR38DETT Athena MLS cylinder head gasket set 100.5×0.95mm 338406R & 338407R
Opel / Vauxhall 2.0 Z20LEH X20XEV Athena MLS cylinder head gasket 87.5×1.15mm 338060R
Sold out
VAG 1.8T 20V Cooper Ring cylinder head gasket 83×1.6mm
Подробнее
VW 1.8 2.0 16V KR PL ABF Cooper ring head gasket 83.5×1.6mm