Главная ПРОКЛАДКА Athena Racing head gaskets Nissan 2.0 SR20DE/DET Athena MLS cylinder head gasket 87×1.5mm 338415R
Mini Cooper 1.6 Turbo EP6 EP6C Athena MLS cylinder head gasket 78.5x0.9mm 338476R €141.90
Back to products
Mitsubishi EVO 4-9 2.0 4G63 Athena MLS cylinder head gasket 86.3x1.3mm 338017R €143.00
Nissan 2.0 SR20DE/DET Athena MLS cylinder head gasket 87×1.5mm 338415R
Категория: Athena Racing head gaskets
Описание
338 series multi layer steel gasket.
Gasket thickness: 1.5mm
Bore size: 87mm
Kojuvedu
Похожие товары
Sold out
Audi / VW 1.8T 20V AEB Athena MLS cylinder head gasket 83×1.35mm 338253R
Athena Racing head gaskets
Подробнее
BMW 2.5 2.7 M20 Athena Cooper Ring cylinder head gasket 85.5x2mm 330015R
В корзину
Lancia Delta Integrale 2.0 16V Athena Cooper Ring cylinder head gasket 85.5×1.8mm 330039R
В корзину
Mitsubishi EVO 4-9 2.0 4G63 Athena MLS cylinder head gasket 87.3×1.3mm 338018R
Nissan GT-R 3.8 VR38DETT Athena MLS cylinder head gasket set 100.5×0.95mm 338406R & 338407R
Sold out
Opel / Vauxhall 2.0 16V Z20LEH/XEV X20XEV Athena MLS cylinder head gasket 87.5×1.9mm 338260R
Подробнее
Subaru BRZ / Toyota GT86 2.0 FA20 Athena MLS cylinder head gasket set 89.5×0.95mm 338491R + 338492R
VAG 1.8T 20V Cooper Ring cylinder head gasket 83×1.6mm