Главная ПРОКЛАДКА Athena Racing head gaskets Nissan 2.0 SR20DE/DET Athena MLS cylinder head gasket 87×1.5mm 338415R
Mini Cooper 1.6 Turbo EP6 EP6C Athena MLS cylinder head gasket 78.5x0.9mm 338476R €141.90
Back to products
Mitsubishi EVO 4-9 2.0 4G63 Athena MLS cylinder head gasket 86.3x1.3mm 338017R €143.00
Nissan 2.0 SR20DE/DET Athena MLS cylinder head gasket 87×1.5mm 338415R
Категория: Athena Racing head gaskets
Описание
338 series multi layer steel gasket.
Gasket thickness: 1.5mm
Bore size: 87mm
Kojuvedu
Похожие товары
Audi 2.2T 20V AAN 3B Athena Cooper Ring cylinder head gasket 82×1.6mm 330048R
Athena Racing head gaskets
В корзину
Audi TT RS 2.5 20V TFSI Athena Cooper Ring cylinder head gasket 84×1.4m 330072R
В корзину
Sold out
Audi/VW 2.0 TFSI EA113 Athena cylinder head gasket 84×0.85mm 338486R
Подробнее
BMW 2.5 2.8 3.0 M54 Athena Cooper Ring cylinder head gasket 86×1.5mm 330022R
Lancia Delta Integrale 2.0 16V Athena Cooper Ring cylinder head gasket 85.5×1.8mm 330039R
Nissan 2.6 RB26 Athena MLS cylinder head gasket 87.5×1.5mm 338315R
Opel / Vauxhall 2.0 Z20LEH X20XEV Athena MLS cylinder head gasket 87.5×1.15mm 338060R