Главная ПОРШЕНЬ Wiseco pistons Nissan Skyline 2.6 RB26DETT Wiseco Pistons CR 8.25 86.25mm K591M8625AP
BMW 3.0 24V M54B30 Wiseco Pistons CR 9.0 84.25mm KE325M8425 €1,351.90
Back to products
Toyota Supra 3.0 2JZGTE Wiseco Pistons kit CR 8.4 86.5mm K550M865AP €1,230.89
Nissan Skyline 2.6 RB26DETT Wiseco Pistons CR 8.25 86.25mm K591M8625AP
Нет в наличии
Bore size
86.25mm
Stroke
73.70mm
Wiseco compression ratio (CR)
8.25:1
OEM compression ratio (CR)
8.5:1
Dome volume (CC)
14cm3
Compression height (CH)
30.00mm
Pin diameter
21mm