Главная ПОРШЕНЬ Wiseco pistons Nissan Skyline 2.6 RB26DETT Wiseco Pistons CR 8.25 86.50mm K591M865AP
VW 2.0 16V ABF Wiseco pistons CR 8.5 82.5mm KE188M825 €911.90
Back to products
Mercedes EVO 1 M102E23 Wiseco pistons 96.25mm CR 8.5 KE230M9625 €801.89
Nissan Skyline 2.6 RB26DETT Wiseco Pistons CR 8.25 86.50mm K591M865AP
Нет в наличии
Bore size
86.50mm
Stroke
73.70mm
Wiseco compression ratio (CR)
8.25:1
OEM compression ratio (CR)
8.5:1
Dome volume (CC)
14cm3
Compression height (CH)
30.00mm
Pin diameter
21mm