Главная ПОРШЕНЬ Wiseco pistons Nissan Skyline 2.6 RB26DETT Wiseco Pistons CR 8.25 87.50mm K591M875AP
Audi / VW 1.8T 20V Stroker Wiseco pistons CR 8.5 82.5mm KE200M825 €911.90
Back to products
Nissan 350Z VQ35 Wiseco piston kit CR 8.8 96mm K605M96AP €1,318.90
Nissan Skyline 2.6 RB26DETT Wiseco Pistons CR 8.25 87.50mm K591M875AP
Bore size
87.50mm
Stroke
73.70mm
Compression height (CH)
30.00mm
Pin diameter
21mm