Главная ПРОКЛАДКА Victor Reinz gaskets OPEL 2.0 16V Z20LET/LEL/LER Victor Reinz crankcase gasket set 08-31979-04
Back to products
Audi / VW 1.8-2.0 16V KR PL ABF 9A Victor Reinz cylinder head gasket 61-29305-00 €42.89
OPEL 2.0 16V Z20LET/LEL/LER Victor Reinz crankcase gasket set 08-31979-04
Категория: Victor Reinz gaskets
Описание
Set includes:
2 crankcase gaskets
1 crankshaft seal front
1 crankshaft seal rear
and etc.
Kojuvedu
Похожие товары
Audi / VW / Seat 1.8T 20V AEB Victor Reinz cylinder head gasket 61-31955-10
Victor Reinz gaskets
Bore diameter – 82.50mm Thickness – 1.22mm Reinz part number – 61-31955-10 OE part numbers: 058 103 383 Q 058
В корзину
Sold out
Audi / VW 1.8-2.0 16V KR PL ABF 9A Victor Reinz cylinder head gasket 61-29305-00
Part number 61-29305-00 Victor Reinz cylinder head gasket set For VAG engines: Audi 80, 100, A6, Coupe – 2.0 16V
Подробнее
Sold out
Audi / VW 2.0 TFSI EA113 Victor Reinz crankcase gasket set 08-35054-02
Подробнее
Audi / VW 2.0 TFSI EA113 Victor Reinz head gasket set 02-36005-01
Set includes: 1 cylinder head gasket (0.9×83.50mm) 1 valve cover gasket 1 intake manifold gasket 1 exhaust manifold gasket 1
В корзину
Audi 2.2T 20V 3B ABY ABU AAN Victor Reinz crankcase gasket set 08-29178-01
Audi RS4 2.7T V6 Victor Reinz head gasket kit 61-33500-00
Part number 61-33500-00 Victor Reinz MLS cylinder head gasket set Audi RS4 – 2.7T V6
Audi S2 RS2 2.2T 20V 3B ABY ABU AAN Victor Reinz head gasket kit 02-29335-01
Set includes: 1 cylinder head gasket (82.00×1.65mm) 1 intake manifold gasket 1 exhaust manifold gasket 5 exhaust manifold gaskets 1
Opel 2.0 16V Z20LET/LEL/LER Victor Reinz cylinder head gasket set 02-34435-01
Set includes: 1 cylinder head gasket: OEM 56 07 867 (87.50×1.20mm) 2 camshaft seals: OEM 06 36 841 1 valve