Главная ПРОКЛАДКА Victor Reinz gaskets OPEL 2.0 16V Z20LET/LEL/LER Victor Reinz crankcase gasket set 08-31979-04
Back to products
Audi / VW 1.8-2.0 16V KR PL ABF 9A Victor Reinz cylinder head gasket 61-29305-00 €42.89
OPEL 2.0 16V Z20LET/LEL/LER Victor Reinz crankcase gasket set 08-31979-04
Категория: Victor Reinz gaskets
Описание
Set includes:
2 crankcase gaskets
1 crankshaft seal front
1 crankshaft seal rear
and etc.
Kojuvedu
Похожие товары
Sold out
Audi / VW 1.8-2.0 16V KR PL ABF 9A Victor Reinz cylinder head gasket 61-29305-00
Victor Reinz gaskets
Part number 61-29305-00 Victor Reinz cylinder head gasket set For VAG engines: Audi 80, 100, A6, Coupe – 2.0 16V
Подробнее
Audi / VW 1.8T 20V BAM APX Victor Reinz head gasket set 02-31955-02
В корзину
Sold out
Audi / VW 2.0 16V ABF 9A ACE Victor Reinz cylinder head gasket set 02-29305-03
Подробнее
Audi 2.2T 20V 3B ABY ABU AAN Victor Reinz crankcase gasket set 08-29178-01
Audi A4, A6 2.4, S4 2.7T V6 Victor Reinz head gasket kit 61-31350-00
В корзину
Audi RS4 2.7T V6 Victor Reinz head gasket kit 61-33500-00
Part number 61-33500-00 Victor Reinz MLS cylinder head gasket set Audi RS4 – 2.7T V6
Audi TTRS / RS3 2.5 20V TFSI Victor Reinz head gasket kit 02-42820-01
Opel 2.0 16V Z20LET/LEL/LER Victor Reinz cylinder head gasket set 02-34435-01
Set includes: 1 cylinder head gasket: OEM 56 07 867 (87.50×1.20mm) 2 camshaft seals: OEM 06 36 841 1 valve