Главная ШАТУН FCP forged steel H-beam connecting rods Opel 2.0 C20LET/XE Z20LET/LEH/LER FCP H-beam forged steel connecting rods 143.10mm
Porsche 944 2.5 8V FCP H-beam steel connecting rods 150mm €482.90
Back to products
Audi / VW / Seat / Skoda 1.8T 20V FCP H-beam steel connecting rods 144mm/21mm €482.90
Opel 2.0 C20LET/XE Z20LET/LEH/LER FCP H-beam forged steel connecting rods 143.10mm