Главная ШАТУН FCP forged steel H-beam connecting rods Subaru BRZ / Toyota GT86 2.0 FA20 H-beam Supertech steel connecting rods 129.38mm CR-FA20-H129.3
BMW 4.0 4.4 V8 M60B40 M62B44 FCP steel connecting rods 143mm €1,208.90
Back to products
Audi / VW 2.0 TFSI EA113 FCP H-beam steel connecting rods 144mm/20mm for aftermarket pistons €438.89
Subaru BRZ / Toyota GT86 2.0 FA20 H-beam Supertech steel connecting rods 129.38mm CR-FA20-H129.3
Нет в наличии
Категория: FCP forged steel H-beam connecting rods
Product detailed specification
Manufacturer: Supertech
Model: CR-FA20-H129.3
Profile: H-beam
C to C: 129.30mm
Big end diameter: 53mm
Pin diameter: 22mm