Esileht KOLVID Wiseco pistons Audi / VW 1.8T 20V Wiseco pistons CR 8.5 82mm K563M82AP
BMW 3.0 24V M54B30 Wiseco Pistons CR 9.0 84.25mm KE325M8425 €1,351.90
Back to products
Toyota Supra 3.0 2JZGTE Wiseco Pistons kit CR 8.4 86.5mm K550M865AP €1,230.89
Audi / VW 1.8T 20V Wiseco pistons CR 8.5 82mm K563M82AP
Bore size
82.00mm
Stroke
86.40mm
Compression height (CH)
32.71mm
Pin diameter
20mm
Fits for
VAG – 1.8T 20V