Esileht TIHENDID Athena Racing head gaskets Nissan 2.0 SR20DE/DET Athena MLS cylinder head gasket 87×1.5mm 338415R
Mini Cooper 1.6 Turbo EP6 EP6C Athena MLS cylinder head gasket 78.5x0.9mm 338476R €141.90
Back to products
Mitsubishi EVO 4-9 2.0 4G63 Athena MLS cylinder head gasket 86.3x1.3mm 338017R €143.00
Nissan 2.0 SR20DE/DET Athena MLS cylinder head gasket 87×1.5mm 338415R
Kategooria: Athena Racing head gaskets
Kirjeldus
338 series multi layer steel gasket.
Gasket thickness: 1.5mm
Bore size: 87mm
Kojuvedu
Seotud tooted
Sold out
BMW 1.8 16V M42 Athena MLS cylinder head gasket 87×1.6mm 338287R
Athena Racing head gaskets
Loe edasi
Sold out
BMW 3.0 N54B30 N55B30 Athena Cooper Ring cylinder head gasket 86×1.5mm 330074R
Athena Racing head gaskets
Loe edasi
Ford Focus ST 2.5T 20V, Volvo B5254T Athena MLS cylinder head gasket 83×1.2mm 338284R
Honda Civic Type-R Athena K20A1/2/3, K24A MLS cylinder head gasket 88.5×0.85mm 338411R
Peugeot Citroen 1.6 16V TU5J4 Athena MLS cylinder head gasket 80×1.3mm 338010R
Lisa korvi
Subaru 2.5 EJ25 EJ257 Athena MLS cylinder head gasket set 100×1.3mm 338255R
Lisa korvi
Subaru WRX 2.0 EJ20 Athena MLS cylinder head gasket set 94×1.3mm 338001R
Volvo / Ford Duratec 2.0 2.3 16V Athena Cooper Ring cylinder head gasket 89×1.2mm 330056R