Esileht TIHENDID Athena Racing head gaskets Nissan 2.0 SR20DE/DET Athena MLS cylinder head gasket 87×1.5mm 338415R
Mini Cooper 1.6 Turbo EP6 EP6C Athena MLS cylinder head gasket 78.5x0.9mm 338476R €141.90
Back to products
Mitsubishi EVO 4-9 2.0 4G63 Athena MLS cylinder head gasket 86.3x1.3mm 338017R €143.00
Nissan 2.0 SR20DE/DET Athena MLS cylinder head gasket 87×1.5mm 338415R
Kategooria: Athena Racing head gaskets
Kirjeldus
338 series multi layer steel gasket.
Gasket thickness: 1.5mm
Bore size: 87mm
Kojuvedu
Seotud tooted
Sold out
ATHENA RACING CYLINDER HEAD GASKET SET FOR BMW M5 F10 V8 N63 S63 330073R
Athena Racing head gaskets
Loe edasi
BMW 2.0 2.3 S14 Athena Cooper Ring head gasket 95x2mm 330021R
Athena Racing head gaskets
Lisa korvi
BMW 3.0 3.2 S50B30 EURO, S50B32 Athena MLS head gasket 87×1.8mm 338081R
Lisa korvi
Fiat 1.4 Turbo 146 A8.000 Athena MLS cylinder head gasket 82.5×1.3mm 338006R
Sold out
Ford Focus ST 2.5T 20V, Volvo B5254T Athena MLS cylinder head gasket 83×1.2mm 338284R
Loe edasi
Honda Civic Type-R Athena K20A1/2/3, K24A MLS cylinder head gasket 88.5×0.85mm 338411R
Toyota 2.0 3S-GE Athena MLS cylinder head gasket 87×1.3mm 338326R
Volvo B23-230 Athena Cooper Ring cylinder head gasket 97.1x2mm 330028R