Esileht KOLVID Wiseco pistons Nissan Skyline 2.6 RB26DETT Wiseco Pistons CR 8.25 86mm K591M86AP
BMW M5 E34 3.8 S38B38 Wiseco pistons CR 10.0 95mm KE244M95 €1,230.89
Back to products
Ford Cosworth 2.0L 16V Wiseco pistons CR 8 91.5mm KE103M915AP €801.90
Nissan Skyline 2.6 RB26DETT Wiseco Pistons CR 8.25 86mm K591M86AP
Bore size
86.00mm
Stroke
73.70mm
Compression height (CH)
30.00mm
Pin diameter
21mm