“OPEL 2.0 16V Z20LET/LEL/LER Victor Reinz crankcase gasket set 08-31979-04” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Sold out
Click to enlarge
Esileht TIHENDID Victor Reinz gaskets Opel 2.0 16V Z20LET/LEL/LER Victor Reinz cylinder head gasket set 02-34435-01
Back to products
Audi / VW 1.8-2.0 16V KR PL ABF 9A Victor Reinz cylinder head gasket 61-29305-00 €42.89
Opel 2.0 16V Z20LET/LEL/LER Victor Reinz cylinder head gasket set 02-34435-01
Laost otsas
Kategooria: Victor Reinz gaskets
Kirjeldus
Set includes:
1 cylinder head gasket: OEM 56 07 867 (87.50×1.20mm)
2 camshaft seals: OEM 06 36 841
1
valve cover gasket set: OEM 607 648
16 valve seals: OEM
1 intake manifold gasket: OEM 850 655
1
exhaust manifold gasket: OEM 849 522
and etc.
Kojuvedu
Seotud tooted
Sold out
Audi / VW 2.0 16V ABF 9A ACE Victor Reinz cylinder head gasket set 02-29305-03
Victor Reinz gaskets
Loe edasi
Audi / VW 2.0 TFSI EA113 Victor Reinz crankcase gasket set 08-35054-02
Victor Reinz gaskets
Loe edasi
Audi / VW 2.0 TFSI EA113 Victor Reinz head gasket set 02-36005-01
Set includes: 1 cylinder head gasket (0.9×83.50mm) 1 valve cover gasket 1 intake manifold gasket 1 exhaust manifold gasket 1
Lisa korvi
Audi 2.2T 20V 3B ABY ABU AAN Victor Reinz crankcase gasket set 08-29178-01
Audi A4, A6 2.4, S4 2.7T V6 Victor Reinz head gasket kit 61-31350-00
Lisa korvi
Audi RS4 2.7T V6 Victor Reinz head gasket kit 61-33500-00
Part number 61-33500-00 Victor Reinz MLS cylinder head gasket set Audi RS4 – 2.7T V6
Audi S2 RS2 2.2T 20V 3B ABY ABU AAN Victor Reinz head gasket kit 02-29335-01
Set includes: 1 cylinder head gasket (82.00×1.65mm) 1 intake manifold gasket 1 exhaust manifold gasket 5 exhaust manifold gaskets 1
Audi TTRS / RS3 2.5 20V TFSI Victor Reinz head gasket kit 02-42820-01