Esileht KOLVID Wiseco pistons Subaru WRX STI 2.5 EJ257 Wiseco pistons 99.50mm CR 9.0 K598M995AP
BMW M3 E46 3.2 S54B32 Wiseco forged pistons 87.25mm CR 11.1:1 KE126M8725 €1,230.89
Back to products
Opel / Vauxhall 2.0 C20XE Wiseco pistons CR 12.5 86.5mm KE163M865AP €801.89
Subaru WRX STI 2.5 EJ257 Wiseco pistons 99.50mm CR 9.0 K598M995AP
Bore size
99.50mm
Stroke
79.00mm
Compression height (CH)
30.70mm
Pin diameter
23mm