Главная ПОРШЕНЬ Wiseco pistons Subaru WRX STI 2.5 EJ257 Wiseco pistons 99.75mm CR 9.0 K598M9975AP
BMW 3.0 24V M54B30 Wiseco Pistons CR 9.0 84.25mm KE325M8425 €1,351.90
Back to products
Toyota Supra 3.0 2JZGTE Wiseco Pistons kit CR 8.4 86.5mm K550M865AP €1,230.89
Subaru WRX STI 2.5 EJ257 Wiseco pistons 99.75mm CR 9.0 K598M9975AP
Bore size
99.75mm
Stroke
79.00mm
Compression height (CH)
30.70mm
Pin diameter
23mm